Zdravá výživa a biopotraviny
 
Doprava zadarmo nad 30€

Tarika akné 50 g

Dostupnosť: Skladom

8.49€

  • Výrobca: TARIKA
  • Kód produktu: 623

Tarika Akné je prírodný ajurvédsky bylinný prípravok určený na čistenie pleti a boj proti akné. Tarika Akné nielenže odstraňuje akné, vyrážky a čistí pleť, ale pleť tiež vyživuje a vyhladzuje. Odstraňuje dokonca aj stopy po akné (jazvy). Bezpečné a účinné u detí i dospelých na všetky typy pleti s výsledkom už behom 10 dní.

Má vyvážené zloženie bylín a minerálov a nemá žiadne nežiaduce účinky.Prípravok Tarika Akné je zostavený len z prírodných surovín, bez chemických látok a je veľmi dobre tolerovaný. 

Zloženie: 
achoras calumas 6%, embelic myrobalans 5%, taxus bacata 3%, myristica fficinalis 1.8%, cyprus rotundous 1.4%, myrobalans 1.2%, myrobalan bellerica 1.2%, santalum album 1%, curcuma aromatica 0.5%, embelia ribes 0.3%, berperis aristata 1.1%,

Použitie: 1/3 čajovej lyžičky Tarika Akné prášku nasypte do malej misky. Pridajte trochu mlieka alebo vody a rozmiešajte na kašičku. Naneste na líca, nos, čelo (pozor na oči), bradu a / alebo len na liečené časti pleti. Pri nanášaní jemne masírujte. Nechajte zaschnúť a pôsobiť najmenej 25 minút. Potom umyte vodou a vytrite uterákom do sucha. U akné chronického a staršieho typu aplikujte 2x denne.

Certifikáty: ISO 9001 : 2000 - celosvetový certifikát kvality, Ekocert - európsky certifikát organickej kvality, GMP - správna výrobná prax, USDA Organic - certifikát amerického ministerstva poľnohospodárstva o organickej kvalite), SQF - bezpečné kvalitné potraviny, HACCP – systém kritických bodov , KOŠER kvalita


 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie