Zdravá výživa a biopotraviny
 
Doprava zadarmo nad 30€

Baraka Olej z černuchy siatej 50ml

Dostupnosť: Skladom

7.00€

  • Výrobca: BARAKA
  • Kód produktu: 787

Olej z černuchy siatej

Černucha siata je tiež známa pod názvom čierna rasca.

Jedným z najčastejších a efektívnych použití oleja z čiernej rasce je liečba chorôb dýchacej sústavy napr. astmy, bronchitídy a prechladnutí. Čierna rasca pomáha zvýšiť telesný výkon, stimulujú menštruáciu a zvyšujú tvorbu materského mlieka u dojčiacich matiek. Olej z čiernej rasce pomáha upokojiť nervový systém, bolesť, stimuluje tvorbu moču, zlepšuje trávenie a pomáha predchádzať a znižovať vysoký krvný tlak


Čierna rasca tiež stimuluje energiu a pomáha pri zotavení z únavy a vyčerpania, stimuluje telesnú energiu. Pomáha tiež pri depresiách.


Semená čiernej rasce obsahujú viac než 100 chemických zlúčenín vrátane niektorých doteraz neidentifikovaných. Okrem toho, čo je považované za hlavné účinné látky, semená obsahujú: beta sitosterol, kyselinu myristovú, kyselinu palmitovú, kyselinu palmitolejovú, kyselinu stearovú, kyselinu olejovú, kyselinu linoleovú, linolenovú, arachidonovú kyselinu, bielkoviny, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B3, kyselinu listovú, vápnik, železo, meď, zinok, fosfor a iné.


Zloženie: 100% za studena lisovaný BIO olej z čiernej rasce


Dávkovanie: vnútorne – 1 – 2 x denne jednu kávovú lyžičku, 
vonkajšie použitie – podľa potreby

Kontraindikácie: Nedoporučuje sa na vnútorné použitie počas tehotenstva.


Skladovanie: Skladujte na tmavom mieste pri izbovej teplote do 25°C. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov.

 dátum spotreby: 03/2017


Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie