Zdravá výživa a biopotraviny
 
Doprava zadarmo nad 30€

Ašvaganda - vitalita, pohyb

Dostupnosť: Skladom

9.90€

Ashwagandha 

Máte pocit, že stres a únava je vám stále v pätách. Najlepším riešením by bolo neklásť si toľko na vlastné plecia, ale úprimne nie vždy je to možné. V ajurvede na to majú bylinku. Volá sa ASHWAGANDHA (Withania somnifera), ktorá patrí k rastlinám s adaptogénnym účinkom. Vitalizuje organizmus, bojuje so stresom, pomáha znižovať hladinu stresových hormónov (kortizol), znižuje prílišnú únavu. Je vhodná pri nervovom vyčerpaní, prepracovaní ale je aj účinné afrodiziakum a pôsobí proti starnutiu. Ashwagandha patrí medzi najčastejšie používané prísady v rôznych omladzovacích sérach.

Ashwagandha alebo Withania somnifera je rastlinou, ktorá sa v najväčšom celosvetovom bylinnom medicínskom systéme považuje za prvotriedne prírodné tonikum. 
 

 

Ashvagandha účinky:

·         Pri celkovom oslabení organizmu, únave.

·         Pri syndróme chronickej únavy.

·         Pri strese, nervozite, nervových zrúteniach.

·         Pri búšeniach srdca.

·         Pri spomalení starnutia.

 

Zloženie:kapsula: 400 mg (prášok) 100% BIO Indický ženšen - koreň (Withania somnifera), 100 g rastlinná celulóza.

Obsah: 60 rastlinných kapsúl

Čistá hmotnosť: 30 g

Dávkovanie: 1-2 kapsule ráno po raňajkách 

 

Upozornenie:

Nie je vhodné, aby ashwagandhu užívali tehotné ženy, deti a ľudia s poruchami štítnej žľazy. Odporúčaná denná dávka sa nemá prekračovať. Tento doplnok stravy nenahradzuje vyváženú a pestrú stravu. Udržujte mimo dosahu detí!

 

     Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie